Defans Kurumsal

Görsel

2000

En İyi Defans "Defans"tır

Defans Losyon, 2000 yılında Eczacıbaşı İlaç Sanayi tarafından piyasaya sunuldu. Tüketicilerin her koşulda huzurlu olmasını isteyen Defans, tüm sineklerle mücadele için önemli bir adım attı.
Görsel

2007

Ailemiz Büyüyor!

Eczacıbaşı İlaç Sanayi tarafından yönetilen Defans, aynı aile altında yer alan Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’ya geçti.
Görsel

2010

Yenilikleri Takip Ediyoruz

Yenilikte öncü Defans, sinek kovucu Losyonlu Mendil üretimi ile Türkiye'de bir ilke daha imza attı. Losyonlu Mendil ile ürün çeşitlerini artıran Defans, 4 yıl boyunca satışa sunduğu mendil ürünüyle dışarıda keyifli vakit geçiren tüketicilerinin huzurunun kaçmaması için elinden geleni yaptı.
Görsel

2004

Sizi Düşünüyoruz

Defans, tüketicileri açık alandaki tüm sineklerden uzak tutmak için çalışmalarına hızla devam etti. Pratik kullanımı ile Defans Aerosol Sprey, tüketicilerin beğenisine sunuldu.
Görsel

2009

İlklere İmza Atıyoruz

Türkiye’nin ilk bitki özlü içeriğine sahip sinek kovucu ürünü Defans Okaliptüs İçeren, piyasaya sunuldu. Defans Okaliptüs İçeren, kendine has bitki özlü içeriği ve ürün kalitesi ile kısa sürede çok büyük ilgi gördü.
Görsel

2016

Ürün Gamımızı Genişletiyoruz

Özel su bazlı formülü ile Defans Su Bazlı Losyon raflarda yerini aldı. Yağsız formülü sayesinde cildi ağırlaştırmadan koruyan Defans Su Bazlı Losyon tüketiciden büyük ilgi gördü.
t